Apie mus

Gustum – tai išskirtinių ir vienetinių kepinių gamintoja , gaminanti produktus pagal kliento pageidavimą, poreikius ir galimybes.
Mūsų paslaugos apima:

  • šaldytų kepinių gamyba ir prekyba
  • supakuotų produktų gamyba ir prekyba
  • eksportuojame į bet kurią pasaulio šalį

Gustum – tai lotyniškas žodis, reiškiantis „skanu ar skonis“. Mums svarbiausia, kad klientas visada liktų patenkintas mūsų kepiniais. Tam skiriame didžiausią dėmesį. Mes siekiame visapusiškai patenkinti savo klientų lūkesčius, todėl stengiamės nuolatos tobulėti, bendradarbiaudami su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir kepėjais, ne tik semiamės naujų idėjų ir dalinamės gerąja patirtimi, bet ir atrandame naujus skonius, kuriais džiuginame savo klientus.

Mūsų komanda – tai 15 metų darbo patirtį turintys profesionalai, kurie puikiai išmano savo amatą ir tuo pačiu nebijo ieškoti naujovių bei netradicinių skonių, kurie maloniai nustebintų mūsų klientus. Mums svarbiausia, kad Jūs visada liktumėte patenkintas, paprasčiau tariant, kliento noras – mums įsakymas, todėl teikiame unikalią ir išskirtinę paslaugą - galime kepti tik jums skirtą kepinį ar padaryti jo pusgaminį iš jūsų duotos receptūros ar technologijos užtikrinant, kad tas produktas bus tik pas užsakovą.

 

Šaldytų kepinių gamyba ir prekyba

Mūsų siūlomas šaldytų gaminių asortimentas išties platus ir net reikliausi klientai liks juo patenkinti.

Supakuotų produktų gamyba ir prekyba

Eksportuojame pilnai iškeptus arba šaldytus gaminius į bet kurią pasaulio šalį.