Pasiekimai

Neseniai pristatėme savo naują kūrinį „Dangiškieji eklerai“ su grietinėlės įdaru, kuris 2013 m. Lietuvos metų gaminio konkurse, kurį jau daugelį metų organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija, gavo aukso medalį. Traškus eklero apvalkalas ir viduje esančios grietinėlės įdaras sudaro neapsakomą skonio harmoniją, kuri suteikia nepakartojamų pojūčių, mėgaujantis šiuo produktu. Ilgai ieškojom grietinėlės įdaro recepto, kol padarėm jį tokį, kad eklero apvalkalas išliktų traškus ir įdaras neįsigertų į eklerą, nepadarytų jo minkšto ar kad ekleras nesubliukštų. Tuo pačiu, pats ekleras saugo grietinėlę, kad ji neišdžiūtų. Toks yra nuostabus „Dangiškieji eklerai“ skonis, kuris buvo tinkamai įvertintas. Tai ypač didelis pasiekimas ir puikus mūsų darbo įvertinimas, kuriuo išties labai didžiuojamės. Kadangi nuolatos siekiame tobulėti ir nenuvilti savo klientų, tikime, kad tai bus ne paskutinis mūsų įvertinimas.

Esame įstoję į AHK-balt.org rūmus. Tai Vokietijos - Baltijos Prekybos rūmai, kurių nariais yra 400 kompanijų iš Baltijos regiono, šios organizacijos tikslas skatinti prekybą tarp Vokietijos ir Baltijos šalių. Įmonių, kurios priklauso šiai organizacijai, produkcijai ir gaminiams keliami aukšti kokybės standartai ir reikalavimai. Įstojimas į Vokietijos – Baltijos prekybos rūmus tik dar labiau mus pastūmėjo siekti aukščiausios kokybės ir geriausio skonio santykio mūsų gaminamai produkcijai.

 

Gustum UAB yra Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) narys. AHK priklauso pasauliniam vokiečių užsienio prekybos rūmų tinklui bei vienija daugiau nei 400 narių trijuose Baltijos valstybės. AHK biurai yra įsikūrę Vilniuje, Rygoje ir Taline.

Šaldytų kepinių gamyba ir prekyba

Mūsų siūlomas šaldytų gaminių asortimentas išties platus ir net reikliausi klientai liks juo patenkinti.

Supakuotų produktų gamyba ir prekyba

Eksportuojame pilnai iškeptus arba šaldytus gaminius į bet kurią pasaulio šalį.